Ga aan de slag met jouw (nieuw) aanbod

Je bent ondernemer en jouw aanbod is helder. Echter er is een evolutie bezig. Je bent aan het groeien als ondernemer en in je bedrijf. En dat betekent dat er nieuw aanbod in de maak is. Of je wilt een nieuwe doelgroep bereiken.
En das best spannend. Een klankbord, een side-coach is dan best handig om uit je denken te komen en tot actie over te gaan.
Linda is een doener en een actiegever. Ze zorgt ervoor jouw idee uitgewerkt wordt tot een concept met een goede structuur én dat jouw aanbod ook effectief ten huize A+ Muze plaatsvindt.
Heb jij een idee voor een nieuw aanbod en wil je deze vormgeven?
Maar :
– Je zit vast in je denken
– Je weet niet hoe er aan te beginnen
– Je gaat alle kanten uit en komt moeilijk tot een beslissing
– Je wilt jouw workshop, traject, opleiding effectief geven
– Je zoekt een labo om te experimenteren zodat het het concept de juiste format krijgt
– Je hebt nood aan een sparringpartner, een compagnon de route, een klankbord of een liefdevolle sjot onder de kont.
Dan ben jij aan het juiste adres.
Linda houdt van inspireren, vonken geven, aanzetten tot actie en experimenteren. Ze denkt mee met jou vanuit verschillende posities: als ondernemer, als deelnemer, als commerçant, als creator en out-of-the-box, zodat wat jij uiteindelijk tot stand brengt effectief past bij jou én jouw ideale klanten.
Niet iedereen heeft dezelfde noden in een dergelijk traject. Het beste resultaat bereik je door een aanpak op maat. Daarom kan je zelf kiezen hoe we samenwerken en zijn er verschillende onderdelen waaruit jij het traject vormgeeft.
De 3 onderdelen in dit traject zijn
De coaching: 1 op 1 begeleiding
Je hebt de keuze uit een 5 uren of een 10 uren pakket.
De invulling van de uren verloopt in samenspraak en is afhankelijk van het proces om tot resultaat te komen.
De coaching verloopt of live of hybride waarbij deze bij A+ Muze plaatsvind en/of via video-call.
Doel van deze coaching is dat jouw aanbod uitgewerkt is van idee naar concrete vorm.
Marketing content creatie
Je hebt de mogelijkheid om content te laten creëren.
Dit materiaal is nadien ook helemaal van jou en kan je (her)gebruiken voor jouw marketingdoeleinden gelinkt aan jouw aanbod dat in het traject gecreëerd is.
In dit pakket zit het schrijven en het publiceren van:
– Een blog
– 5 sociale media posts
– Een interview met jou die als podcast gepubliceerd wordt op Anchor en Youtube.
Jouw podium bij A+ Muze
Na het creëren van jouw aanbod en de marketing content is het geven van jouw workshop de kers op de taart.
A+ Muze stelt haar ruimte beschikbaar en zorgt voor de catering, het ontvangst van de deelnemers. Jouw voordeel is dat je enkel en alleen met jouw inhoud bezig bent, alle andere aspecten worden gedragen door A+ Muze.
Je hebt ook de mogelijkheid om een landingspagina (met tekst) aan te kopen, de inschrijflink en de opvolgmails naar de deelnemers.
Wanneer jouw aanbod hier geprogrammeerd staat, krijg je automatisch zichtbaarheid via de kalender en in de nieuwsbrieven.
Na dit traject:
– Is jouw aanbod afgestemd op jouw ondernemersdoel en op jouw ideale klanten.
– Heb jij marketingmateriaal om jouw aanbod kenbaar te maken.
– Ben jij een ervaring rijker door te doen.
– Dankzij de feedback van de deelnemers kan je jouw aanbod verder fine-tunen.
– Ben jij klaar om jouw aanbod aan te bieden aan jouw klanten.
Praktische informatie
De verschillende fasen in dit traject worden in samenspraak bepaald en ingepland.
Is dit traject datgene wat jij nodig hebt om de volgende stap in jouw onderneming en groei te zetten? Plan dan een afstemgesprek in de agenda of stuur een mail.
Linda vind het belangrijk dat de juiste een vonk aanwezig is om samen te werken. Zodat ze alles kan geven om jou te ondersteunen in dit proces en waarbij jij je veilig genoeg voelt om te groeien met je zichtbaarheid en jouw aanbod.
Het hele proces van creëren, communiceren, uitvoeren en verkopen
Linda Myncke
daar helpt Linda jou graag bij.
Altijd vertrekkend vanuit wie jij bent, waar je nu staat,
waar je naar toe wilt en hoe je dat op jouw manier het beste aanpakt.

Over Linda Myncke
Sinds haar 17 jaar begeleidt ze groepen. Het startte met de kringwerking in haar dorp. Nadien begeleidde ze jongeren tijdens creatieve workshops, vervolgens als theaterdocent en -maker. Ze werkte als muzische leerkracht en creatieve docent (bij onder andere De Banier). Z volgde de lerarenopleiding in avondonderwijs omdat ze toch even wat theorie en structuur nodig had. En kwam rijker naar buiten, onder andere met de kennis over groepsdynamiek en didactische methode. Daarnaast kreeg ze de bevestiging dat haar intuïtieve aanpak een goede aanpak was.
Haar laatste opleiding was een train-the-trainer, waarbij ze nog meer inzicht kreeg in opbouw van een workshop of training en het begeleiden van groepsdynamieken.
Doorheen de jaren heeft ze ontelbare workshops gecreëerd en gegeven. Een goede opbouw en manier van faciliteren hebben geen geheimen meer.
Sinds ze ondernemer is, heeft ze ontdekt wat er nodig is om deelnemers te bereiken. Voordien deed ze voornamelijk uitvoerend werk waarbij de opdrachtgevers voor deelnemers en inschrijvingen zorgden.
Het hele proces van creëren, communiceren, uitvoeren en verkopen daar helpt Linda jou graag bij. Altijd vertrekkend vanuit wie jij bent, waar je nu staat, waar je naar toe wilt en hoe je dat op jouw manier het beste aanpakt.